Hakkımızda

Ulubaşlar Araç Kiralama, Ulubaşlar Grup bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine kısa dönem ve uzun dönem profesyonel araç kiralama hizmeti vermektedir. 1971 yılında Aksaray’da kurulan Ulubaşlar, ülkemizde başta otomotiv olmak üzere çeşitli sektörlerde profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Merkezi İstanbul’da olan Ulubaşlar Araç Kiralama, tüm gerçek kişilerin, tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanı sıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz müşteri desteği, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerinin işlerini aksatmayacak çeşitli ek hizmetleri de sunmaktadır. Kuruluşu 1971 yılına dayanan faaliyetlerimizin bizlere kazandırmış olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile kusursuz müşteri memnuniyeti ilkemiz çerçevesinde kiralanan araçların tamir, bakım, onarım, fenni muayene vb. tüm işlemleri uzman kadromuz tarafından garantili ve kesintisiz hizmet verecek şekilde organize edilerek yapılmaktadır. Kiralanan tüm araçlar seçkin sigorta şirketlerinin acentelerine yaptırılmış trafik ve Rent A Car Kasko sigortaları ile güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Ulubaşlar Araç Kiralama; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.

Özellikle İstanbul araç kiralama hizmetinde profesyonel çözüm sağlayan Ulubaşlar Araç Kiralamanın tüm bu hizmetlerinden yararlanabilir, aylık 3 aylık 6 aylık veya yıllık olmak üzere tüzel kişiler ya da işletmeler için sunulan avantajlı fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Ulubaşlar Araç Kiralama’nın bireysel ve kurumsal araç kiralama çözümleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissedin.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!